Filtru produse
08. P+ BE 2216 Mini CNC de frezat și gravat
P+ BE 2216 Mini mașină de frezat și gravat CNC - o alegere excelentă atât pentru profesioniști, cât și pentru începători.
| Putere motor | 150 W |
| Dimensiune masă de lucru in direcția X | 320 mm |
| Dimensiune masă de lucru in direcția Y | 150 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia X | 220 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia Y | 160 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia Z | 63 mm |
08. P+ C2-310S Mașină combinată rindeluire-îndreptare
Rindea combinată P+ cu lățime de 310 mm cu motor de 2,2 kW și ax de rindea cu 4 cuțite
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 310 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 220 mm |
| Motor | 2,2 kW |
08. P+ FM300, exhaustor mobil cu 1 sac
Exhaustor mobil cu un singur sac cu motor de 1,5 kW și capacitate de aspirație de 2500 m3/oră.
| Motor | 1,5 kW |
| Capacitate de absorbție | 2500 m3 / h |
| Număr saci de colectare | 1 buc |
| Număr saci de filtrare | 1 buc |
08. Robland FZ300M Circular de formatizat panouri.
Robland FZ300 este soluția perfectă pentru cei cu spațiu de lucru limitat.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 100 mm |
| Lungime masă mobilă | 2200 mm |
| Lungime de tăiere | 2500 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 315 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 1250 mm |
| Motor | 4.4 kW |
08. Robland Z3200/Z400X1 Circular de formatizat panouri 7 kW cu pretăietor
Ridicarea , înclinarea pânzei circulare și reglarea riglei paralele este motorizat.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 125 mm |
| Lungime masă mobilă | 3200 mm |
| Lungime de tăiere | 3500 mm |
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 400 x 30 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 350 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 1250 mm |
| Motor | 7 kW |
08. Virutex TS233W Fierăstrău unghiular pentru tăiere aluminiu + PVC
Fierăstrău portabil de înaltă precizie pentru onglet basculant (aluminiu + PVC)
| Configurare | Fierăstrău circular unghiular |
| Putere motor | 1500 W |
| Diametrul pânzei de fierăstrău | 300 mm |
| Tăiere la 0 ° x 0 ° | 160 x 95 mm |
08.P+Telecomandă tip C 400V 50Hz
Compatibil cu următoarele modele:
09. Tubulatură exhaustare Ø= 140 mm
| Diametru interior | 140 mm |
09. Comatic BR500 (C) mașină de căntuit mobil
Comatic BR500 (C) este o mașină mobilă de înaltă calificare pentru căntuirea marginilor. Are un regulator digital de temperatură și avansare automată fără trepte.
| Grosimea cantului | 0,4 - 3 mm |
| Lațimea cantului | 10 - 65 mm |
| Viteză de avans | 2 - 6 m/min |
09. OAV MAX 330 Mașină automată de aplicat cant
Cel mai mic membru al mașinii noastre de căntuire a marginilor OAV, tipul MAX330, este deja echipat cu control PLC, are cunoștințe de bază înalte și un preț competitiv.
| Grosimea piesei de prelucrat | 12 - 45 mm |
| Grosime cant abs | 0,4 - 3 mm |
| Grosime furnir (max.) | max. 4 mm |
| Unitate de frezare inferioară/superioară | dotare de bază |
| Unitate de polișare | dotare de bază |
| Viteza de avans | 5 m/min |
09. P+ C2-310 Mașină combinată de rindeluire
Rindea combinată P+ cu lățime de 310 mm cu motor de 2,2 kW și axă de rindea cu 4 cuțite
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 310 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 220 mm |
| Motor | 2,2 kW |
09. P+ FD600 Șablon pentru îmbinare, 610 mm , cu freză tip coadă de rândunică d=12,7 mm
Șablon de frezare potrivit pentru asamblarea corpului dulapului.