Filtru produse
CMT Pretăietor (incizor) dublu corp cromat 120x20 Z12+12
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 120 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | Orange Chrome |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Număr de dinți (Z) | 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Stoc Producător
406,81 RON + TVA
(492,24 RON)
CMT Pretăietor (incizor) dublu corp cromat 120x22 Z12+12
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 120 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 22 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | Orange Chrome |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Număr de dinți (Z) | 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Stoc Producător
406,81 RON + TVA
(492,24 RON)
CMT Pretăietor (incizor) dublu corp cromat 125x20 Z12+12
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 125 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | Orange Chrome |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Număr de dinți (Z) | 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Stoc Producător
424,12 RON + TVA
(513,18 RON)
CMT Rulment conic DERLIN® 10° D=4,76-19x6,8 mm
CMT Rulment conic DERLIN® 10° D=4,76-19x6,8 mm
| Diametru (D) | 19 mm |
| Grosime (K/T/P) | 6,8 mm |
| Diametru alezaj (B) | 4,76 mm |
Stoc Producător
61,76 RON + TVA
(74,73 RON)
CMT Set de freză pentru lambriu, cu rulment, S=12
Muchiile de tăiere din carbură solidă facilitează formarea unei lambe și uluc cu teșirea la 45grd.a marginii superioare într-un singur pas.
| Diametru sculă (D) | 44,4 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 75,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
836,02 RON + TVA
(1.011,58 RON)
CMT Set de freză pentru lambriu, cu rulment, S=12,7
Muchiile de tăiere din carbură solidă facilitează formarea unei lambe și uluc cu teșirea la 45grd.a marginii superioare într-un singur pas.
| Diametru sculă (D) | 44,4 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 75,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
836,02 RON + TVA
(1.011,58 RON)
CMT Soluție de curățat pânze de 5 litru Formula 2050
Soluție de curățat
Ultimele 1 buc pe stoc
328,57 RON + TVA
(397,57 RON)
CMT 102-172 Set de freză pentru scobit cu limitator de așchii, sens DR
Poate fi folosit pentru scobirea lemnului moale și tare
| Diametru sculă (D) | 6-8-10-12-14-16 mm |
| Diametru de prindere (S) | 16 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
Stoc Producător
689,36 RON + TVA
(834,13 RON)
CMT 102-172 Set de scobit, sens DR, 6 buc.
Poate fi folosit pentru scobirea lemnului moale și tare
| Diametru sculă (D) | 6-8-10-12-14-16 mm |
| Diametru de prindere (S) | 13 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
Stoc Producător
689,36 RON + TVA
(834,13 RON)
CMT 102-172 Set de scobit, sens STG, 6 buc.
Poate fi folosit pentru scobirea lemnului moale și tare
| Diametru sculă (D) | 6-8-10-12-14-16 mm |
| Diametru de prindere (S) | 13 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
Stoc Producător
689,36 RON + TVA
(834,13 RON)
CMT 160-161 Set de freze elicoidale pentru scobit cu limitator de așchii
Poate fi folosit pentru scobirea lemnului moale și tare
| Diametru sculă (D) | 6-8-10-12-14-16 mm |
| Diametru de prindere (S) | 13 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
Stoc Producător
689,36 RON + TVA
(834,13 RON)
CMT 160-161 Set de freze elicoidale pentru scobit cu limitator de așchii
Poate fi folosit pentru scobirea lemnului moale și tare
| Diametru sculă (D) | 6-8-10-12-14-16 mm |
| Diametru de prindere (S) | 13 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
Stoc Producător
689,36 RON + TVA
(834,13 RON)