Filtru produse
03. Virutex AS182K Aspirator
Aspirator mobil conceput pentru mașini portabile mici.
| Putere motor | 1200 W |
| Volum container | 27 litru |
| Presiune coloană apă | 2200 mm. H2O |
| Debit aer | 170 m³ / h |
| mediu de lucru | uscat |
03. CMT Disc de frezat pentru eliminare pungi de rășină (pentru mașini de frezat locaș lamelă) 100x22 Z4
| Categorii de performanță a pânzei circulare | Orange Chield |
| Diametru pânză circulară (D) | 100 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 22 mm |
| Număr de dinți (Z) | 4 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 8 mm |
03. OAV SBW 6300H Fierăstrău cu bandă, 3,75 kW
| Motor | 3,75 kW |
| Diametrul volantei banzic | 630 mm |
| Lățime de tăiere | 610 mm |
03. OAV MAX370P Mașină automată de aplicare cant cu unitate de prefrezare
Modelul 370P al familiei OAV MAX este deja echipat cu unitatea FREZARE CAPĂT, astfel încât garantează o etanșare uniformă de înaltă calitate a marginilor chiar și pentru piesele de prelucrat foarte scurte.
| Grosimea piesei de prelucrat | 8 - 45 mm |
| Grosime cant abs | 0,4 - 3 mm |
| Grosime furnir (max.) | max. 4 mm |
| Unitate de prefrezare diamantată | dotare de bază |
| Unitate de frezare inferioară/superioară | dotare de bază |
| Unitate de rotunjire capete | dotare de bază |
| Unitate de țitling | dotare de bază |
| Unitate de polișare | dotare de bază |
| Viteza de avans | 9 m/min |
03. OMAS VARIO Set economic termopan A2000W pentru grosimi de 68-78-88-92 mm
| Diametru (D) | 282/317/320 mm |
| Rază / teșire | " |
| Lungime cep | 120 mm |
03. P+ BC 200 Mini CNC de frezat și gravat
P+ BC 200 Mini mașină de frezat și gravat CNC - o alegere excelentă atât pentru profesioniști, cât și pentru începători.
| Putere motor | 200 W |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 200 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia X | 100 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia Z | 300 mm |
03. P+ BS6x90 Mașină universală de șlefuit canturi 2,2 kW
Mașină de șlefuit cant oscilant P+ BS6x90 cu motor de inducție
| Lățimea benzii abrazive | 150 mm |
| Lungimea benzii abrazive | 2260 mm |
| Tipul mișcării benzii abrazive | oscilant |
| Motor | 2,2 kW |
03. P+ C2-310SN(S) Mașină combinată de rindeluire cu arbore elicoidal
P+ C3-310Q Mașină combinată de rindeluire cu unitate de găurire-scobire, 3 kW, 400V
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 310 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 180 mm |
| Motor | 3 kW |
03. P+ FM300S-5, exhaustor mobil cu doi saci
Exhaustor mobil cu doi saci cu motor de 3,75 kW și capacitate de aspirație de 4200 m3/oră.
| Motor | 3,75 kW |
| Capacitate de absorbție | 4200 m3 / h |
| Număr saci de colectare | 2 buc |
| Număr saci de filtrare | 2 buc |
03. P+ FM300SNVF, unitate ventilator 2,2 kW
FM300SNVF este un ventilator industrial cu un motor de 2,2 kW (400 V, trifazic).
Diametrul ventilatorului este de 305 mm, iar debitul de aer al unității poate ajunge până la 3900 m³/h.
Racordurile de aspirație sunt: 1 × 150 mm sau 3 × 100 mm.
Unitatea este complet funcțională și include un convertor de frecvență, comutator (cu protecție împotriva supraîncălzirii), cablu și priză de 400 V/16 A.
| Motor | 2,2 kW |
| Capacitate de absorbție | 3900 m3 / h |
03. P+ FM400-3300H exhaustor industrial tip ciclon 3 kW, capacitate 2860 mc/oră
P+ FM400-3300H exhaustor industrial tip ciclon, cu motor de 3 kW, capacitate de aspirație de 2860 mc/oră
| Motor | 3 kW |
| Capacitate de absorbție | 2860 m3 / h |
| Număr saci de colectare | 2 buc |
03. P+ FM470A, exhaustor cu patru saci
Exhaustor cu patru saci cu motor de 3,75 kW și o capacitate de aspirație de 5088 m3/oră.
| Motor | 3,75 kW |
| Capacitate de absorbție | 5088 m3 / h |
| Număr saci de colectare | 4 buc |
| Număr saci de filtrare | 4 buc |