Mafell
Mafell DD 40 P Freză de cepuit dublu, profesional.
Ideal pentru asamblarea corpurilor, producția de scări, asamblarea structurală. Pe lângă găurirea și găurirea în serie, este potrivit și pentru găurirea locașurilor de asamblare.
| Configurare | Mașină de găurit dublu pentru cep |
| Putere motor | 1000 W |
| Adâncime de găurire | 0 - 40 mm |
| Distanța dintre axe | 32 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
5.356,75 RON + TVA
(6.481,66 RON)
Mafell DDF 40 Freză de cepuit dublu MaxiMAX
Mafell DDF 40 Freză de cepuit dublu MaxiMAX
| Configurare | Mașină de găurit dublu pentru cep |
| Putere motor | 900 W |
| Adâncime de găurire | 0 - 40 mm |
| Distanța dintre axe | 32 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
5.450,00 RON + TVA
(6.594,50 RON)
Mafell DDF 40 Freză de cepuit dublu MidiMAX
Mafell DDF 40 Freză de cepuit dublu MidiMAX
| Configurare | Mașină de găurit dublu pentru cep |
| Putere motor | 900 W |
| Adâncime de găurire | 0 - 40 mm |
| Distanța dintre axe | 32 mm |
Stoc Producător
4.860,00 RON + TVA
(5.880,60 RON)
Mafell LO 65 EC freză industrială MaxiMAX
Mafell LO 65 EC freză industrială MaxiMAX
| Configurare | Freză manuală universală ( oberfreză) |
| Putere motor | 2600 W |
| Dimensiune pensetă | 6 - 12 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
5.450,00 RON + TVA
(6.594,50 RON)
Mafell MKS 130 Ec fierăstrău circular manual pentru dulgherie
Mafell MKS 130 Ec fierăstrău circular manual pentru dulgherie
| Configurare | Fierăstrău circular |
| Putere motor | 2500 W |
| Diametrul pânzei de fierăstrău | 330 mm |
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 50 - 130 mm |
Stoc Producător
Mafell MT 55CC fierăstrău manual MaxiMAX
Ferăstrău industrial profesional Mafell, cu funcție de pretăiere
| Configurare | Fierăstrău circular (Jigsaw) |
| Putere motor | 1400 W |
| Diametrul pânzei de fierăstrău | 162 mm |
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 57 mm |
Stoc Producător
3.480,00 RON + TVA
(4.210,80 RON)
Mafell MT 55CC fierăstrău manual MidiMAX
Ferăstrău industrial profesional Mafell, cu funcție de pretăiere
| Configurare | Fierăstrău circular (Jigsaw) |
| Putere motor | 1400 W |
| Diametrul pânzei de fierăstrău | 162 mm |
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 57 mm |
Stoc Producător
3.140,00 RON + TVA
(3.799,40 RON)
Mafell P1 CC fierăstrău pendular
Mafell P1 CC fierăstrău pendular profesional
| Configurare | Fierăstrău pendular |
| Putere motor | 900 W |
Stoc Producător
2.805,00 RON + TVA
(3.394,05 RON)