Mafell
Mafell Z 5 Ec fierăstrău cu bandă profesională pentru dulgherie
Mafell Z 5 Ec fierăstrău cu bandă profesională pentru dulgherie
| Configurare | Fierăstrău cu bandă |
| Putere motor | 2250 W |
Stoc Producător
27.975,94 RON + TVA
(33.850,89 RON)
Mafell ZB 100 ES mașină profesională de găurit pentru dulgherie
Mafell ZB 100 ES mașină profesională de găurit pentru dulgherie
| Putere motor | 1200 W |
Stoc Producător
Mafell ZH 245 EC mașină de rindeluit profesional pentru dulgherie
Mafell ZH 245 EC mașină de rindeluit profesional pentru dulgherie
| Configurare | Mașină de rindeluit |
| Putere motor | 2300 W |
| Lățimea de rindeluire | 248 mm |
| Adâncimea de rindeluire | 0 - 4 mm |
Stoc Producător
Mafell ZH 320 EC mașină de rindeluit profesional pentru dulgherie
Mafell ZH 320 EC mașină de rindeluit profesional pentru dulgherie
| Configurare | Mașină de rindeluit |
| Putere motor | 2700 W |
| Lățimea de rindeluire | 320 mm |
| Adâncimea de rindeluire | 0 - 3 mm |
Stoc Producător
Mafell ZSX Ec 260 fierăstrău cu lanț profesional pentru dulgherie
Mafell ZSX Ec 260 fierăstrău cu lanț profesional pentru dulgherie
| Putere motor | 3000 W |
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 260 mm |
Stoc Producător