Filtru produse
04.Freza tamplarie Fimal Paoloni T/TX 160, cu ax fix sau înclinabil
Mașina de frezat poate fi comandată cu ax fix (versiunea T) și cu ax înclinabil (versiunea TX)
| Motor | 5,5 kW |
| Diametru maxim freză sub nivelul mesei | 320 mm |
| Diametru maxim freză de profilare | 250 mm |
04.P+ BS100A duză de aspirare a prafului reglabilă pe înălțime
Duza de aspirare a prafului cu înălțime variabilă BS100A este o soluție versatilă și profesională pentru gestionarea eficientă a prafului în ateliere, fabrici sau sisteme de inginerie. Este special concepută pentru a se adapta la diferite piese de lucru sau la puterea mașinilor, asigurând o eficiență maximă de aspirare.
05. OMAS Cap de îndreptare cu cuțite de rotunjire/teșire, 125x180x40
| Diametru (D) | 125 mm |
| Diametru alezaj (B) | 40 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 4 buc |
| Înălțime de prelucrare | 180 mm |
05. Tubulatură exhaustare Ø= 100 mm
| Diametru interior | 100 mm |
05. OAV MAX350 Mașină automată de aplicare cant cu unitate de prefrezare
Pe lângă unitatea obișnuită de control PLC, afișajul LED și tastatura, tipul MAX350 OAV are și o unitate de prefrezare cu diamant!
| Grosimea piesei de prelucrat | 8 - 45 mm |
| Grosime cant abs | 0,4 - 3 mm |
| Grosime furnir (max.) | max. 4 mm |
| Unitate de prefrezare diamantată | dotare de bază |
| Unitate de frezare inferioară/superioară | dotare de bază |
| Unitate de țitling | dotare de bază |
| Unitate de polișare | dotare de bază |
| Viteza de avans | 9 m/min |
05. OAV SBW5300H Fierăstrău cu bandă, 2,25 kW
| Motor | 2,25 kW |
| Diametrul volantei banzic | 530 mm |
| Lățime de tăiere | 510 mm |
05. P+ BE 3222 Mini CNC de frezat și gravat
P+ BE 3222 Mini mașină de frezat și gravat CNC - o alegere excelentă atât pentru profesioniști, cât și pentru începători.
| Putere motor | 200 W |
| Dimensiune masă de lucru in direcția X | 440 mm |
| Dimensiune masă de lucru in direcția Y | 250 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia X | 360 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia Y | 260 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia Z | 76 mm |
05. P+ C2-260S Mașină combinată de rindeluire cu arbore elicoidal, 230V
P+ C2-260S Mașină combinată de rindeluire cu motor 230V.
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 250 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 180 mm |
| Motor | 2 kW |
05. P+ CF2024 cartuș filtrant
05. P+ FM300SA, exhaustor mobil cu doi saci
Exhaustor mobil cu doi saci cu motor de 2,25 kW și capacitate de aspirație de 3900 m3/oră.
| Motor | 2,25 kW |
| Capacitate de absorbție | 3900 m3 / h |
| Număr saci de colectare | 2 buc |
| Număr saci de filtrare | 2 buc |
05. P+ FM350, exhaustor cu trei saci
Exhaustor cu trei saci cu motor de 3,75 kW și capacitate de aspirație de 4500 m3/oră.
| Motor | 3,75 kW |
| Capacitate de absorbție | 4500 m3 / h |
| Număr saci de colectare | 3 buc |
| Număr saci de filtrare | 3 buc |
05. P+ MJ12-1800II Circular de formatizat 3 kW
P+ MJ12-1800II Circular de formatizat 3 kW, cu lungime de tăiere de 1800mm.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 100 mm |
| Lungime masă mobilă | 1800 mm |
| Lungime de tăiere | 1800 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 315 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 1220 mm |
| Motor | 3 kW |