Filtru produse
05. Virutex SR74K Fierăstrău circular
| Putere motor | 1200 W |
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 51 mm |
| Dimensiunea pânzei de ferăstrău | 153 x 20 mm |
06. Tubulatură exhaustare Ø= 110 mm
| Diametru interior | 110 mm |
06. Bala DPME 21-41 fierăstrău vertical 3 kW
Bala DPM 21-41 E, din familia de produse DPM, are acum un perete posterior mobil automat. În plus, se caracterizează în continuare prin calitate și precizie ridicate. Poate încăpea într-un spațiu de 12 m2!
| Grosimea maximă de tăiere | 60 mm |
| Înălțimea de tăiere pe verticală | 2100 mm |
| Lungime de tăiere pe orizontală | 4100 mm |
06. Comatic BR500 (AC) mașină de căntuit mobil
Set Comatic BR500 (AC) - Setul include: mașină de cantuit BR 500 C + freza superioara (PD80), mandrina cu vid (VH03N), tăietor de capat dublu (TK65), valiza rulanta din 3 piese - placatoare de canturi mobila foarte capabila. Mașina are un regulator digital de temperatură și avansare automată fără trepte.
| Grosimea cantului | 0,4 - 3 mm |
| Lațimea cantului | 10 - 65 mm |
| Viteză de avans | 2 - 6 m/min |
06. Freza tamplarie Fimal Paoloni T/TX 113, cu ax fix sau înclinabil
Mașina de frezat poate fi comandată cu ax fix (versiunea T) și cu ax înclinabil (versiunea TX).
| Motor | 4 kW |
| Diametru maxim freză sub nivelul mesei | 320 mm |
| Diametru maxim freză de profilare | 220 mm |
06. OAV MAX350M Mașină automată de aplicare cant cu unitate de prefrezare
Pe lângă unitatea obișnuită de control PLC, afișajul LED și tastatura, tipul MAX350M OAV are și o unitate de prefrezare cu diamant!
| Grosimea piesei de prelucrat | 12 - 45 mm |
| Grosime cant abs | 0,4 - 3 mm |
| Grosime furnir (max.) | max. 4 mm |
| Unitate de prefrezare diamantată | dotare de bază |
| Unitate de frezare inferioară/superioară | dotare de bază |
| Unitate de țitling | dotare de bază |
| Unitate de polișare | dotare de bază |
| Viteza de avans | 7 m/min |
06. P+ BE 3000 Mini CNC de frezat și gravat
P+ BE 3000 Mini mașină de frezat și gravat CNC - o alegere excelentă atât pentru profesioniști, cât și pentru începători.
| Putere motor | 200 W |
| Dimensiune masă de lucru in direcția X | 450 mm |
| Dimensiune masă de lucru in direcția Y | 440 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia X | 300 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia Y | 300 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia Z | 100 mm |
06. P+ C2-410S Mașină combinată
Rindea combinată P+ cu lățimea de 410 mm cu ax de rindea cu 4 cuțite și motor de 3 kW
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 410 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 220 mm |
| Motor | 3 kW |
06. P+ FM300S, exhaustor mobil cu 2 saci
| Motor | 2,25 kW |
| Capacitate de absorbție | 3900 m3 / h |
| Număr saci de colectare | 2 buc |
| Număr saci de filtrare | 2 buc |
06. P+ HBS510P Fierăstrău cu bandă
P+ HBS 510P, Fierăstrău cu bandă, 400 V
| Motor | 3,5 kW |
| Diametrul volantei banzic | 510 mm |
| Lățime de tăiere | 500 mm |
06. P+ MJ 1500E Circular de formatizat 3 kW
P+ MJ 1500E Circular de formatizat 3 kW, cu lungime de tăiere de 1500 mm.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 100 mm |
| Lungime masă mobilă | 1500 mm |
| Lungime de tăiere | 1500 mm |
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 315 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 940 mm |
| Motor | 3 kW |
06. Robland CZ300M Circular de formatizat panouri 4,4 kW
Cu reglarea pânzei manuală
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 90 mm |
| Lungime masă mobilă | 1595 mm |
| Lungime de tăiere | 1600 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 315 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 1000 mm |
| Motor | 4.4 kW |