Filtru produse
10. P+ TS315B Fierăstrău circular, 4 kW cu masă mobilă de 1600 mm
În cazul mașinii de formatizat TS315B, construcția robustă este combinată cu un preț competitiv. Mașina este potrivită pentru tăierea panourilor și a lemnului masiv.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 95 mm |
| Lungime masă mobilă | 1600 mm |
| Lungime de tăiere | 1600 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 315 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 900 mm |
| Motor | 4 kW |
10. Robland T120TS Mașină de frezat 7 kW
Robland T120 TS este mașina de frezat de bază pentru mașinile de frezat Robland. Are un cadru de mașină extrem de puternic, o masă groasă și piese principale din fontă gri .
| Motor | 7 kW |
| Diametru maxim freză sub nivelul mesei | 320 mm |
| Diametru maxim freză de profilare | 260 mm |
10. Robland Z3200/Z400M Circular de formatizat panouri 7 kW cu pretăietor
Ridicarea , înclinarea pânzei circulare este manuală
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 125 mm |
| Lungime masă mobilă | 3200 mm |
| Lungime de tăiere | 3500 mm |
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 400 x 30 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 350 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 1350 mm |
| Motor | 7 kW |
10.P+ Ventilator DCA-12 300 mm pentru FM300
Exhaustor compatibil: FM300
11. Tubulatură exhaustare Ø= 160 mm
| Diametru interior | 160 mm |
11. P+ MJ103-1 Fierăstrău circular, 230V
P+ MJ103-1 Fierăstrău circular, 230V
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 85 mm |
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 315 x 30 mm |
| Motor | 2.2 kW |
11. Robland CZ400EL Circular de formatizat panouri 7 kW
Ridicarea , înclinarea pânzei circulare este motorizat.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 125 mm |
| Lungime masă mobilă | 1595 mm |
| Lungime de tăiere | 1600 mm |
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 400 x 30 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 350 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 700 mm |
| Motor | 7 kW |
11.P+ Ventilator DCA-12 305MM pentru FM300S
Exhaustor compatibil: FM300S
12,CMT Freză industrială diamantată pentru degroșare cu unghi de așchiere de 40 grd.
| Diametru sculă (D) | 50 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 23 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 80 mm |
| Număr de dinți (Z) | 4+4buc |
| Diametru coadă (S) | 25 mm |
| Material muchie tăietoare | DP Diamant |
12. Tubulatură exhaustare Ø= 180 mm
| Diametru interior | 180 mm |
12. Robland CZ400M Circular de formatizat panouri 7 kW
Ridicarea, înclinarea pânzei circulare este manuală.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 125 mm |
| Lungime masă mobilă | 1595 mm |
| Lungime de tăiere | 1600 mm |
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 400 x 30 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 350 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 700 mm |
| Motor | 7 kW |
12.P+ Ventilator DCA-12 356MM pentru FM350 - FM470
Ventilatoarele din oțel din seria DCA-12 sunt dotate cu pale de diferite dimensiuni, special concepute pentru mașini de aspirare a prafului și de tratare a aerului. Aceste ventilatoare asigură un flux de aer optim și o aspirare eficientă a prafului pentru mașini.