Freze profilate
CMT Freze pentru decorațiuni, profil "E" , S=6-8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți crea modele decorative cu ușurință și frumos
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Diametru (d) | 1,3 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 10 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
152,72 RON + TVA
(184,79 RON)
CMT Set de freză din carbură pentru fabricarea ușilor de interior, S=12-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți face ușor și frumos ușile de interior cu un profil stabil.
| Diametru sculă (D) | 48 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 44,5 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 100 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
979,56 RON + TVA
(1.185,26 RON)
CMT Set freză pentru lambă și uluc T=9,5-15,8; S=12-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți realiza îmbinări puternice și extrem de precise
| Diametru sculă (D) | 75 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 44,5 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 100 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
850,66 RON + TVA
(1.029,30 RON)