Freze profilate
CMT Freză tip deget cu vârful rotund
Cu muchii de tăiere din carbură solidă puteți grava cu ușurință și frumos marginile sau suprafața panourilor.
| Diametru sculă (D) | 12,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 31,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 73 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
188,58 RON + TVA
(228,18 RON)
CMT Freză tip deget cu vârful rotund
Cu muchii de tăiere din carbură solidă puteți grava cu ușurință și frumos marginile sau suprafața panourilor.
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 31,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 73 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
227,30 RON + TVA
(275,04 RON)
CMT Freză tip deget cu vârful rotund
Cu muchii de tăiere din carbură solidă puteți grava cu ușurință și frumos marginile sau suprafața panourilor.
| Diametru sculă (D) | 25,4 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 31,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 73 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
302,93 RON + TVA
(366,54 RON)
CMT Freză tip deget cu vârful rotund
Cu muchii de tăiere din carbură solidă puteți grava cu ușurință și frumos marginile sau suprafața panourilor.
| Diametru sculă (D) | 31,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 18,5 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 58,8 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
302,93 RON + TVA
(366,54 RON)
CMT Freză tip deget cu vârful rotund
Cu muchii de tăiere din carbură solidă puteți grava cu ușurință și frumos marginile sau suprafața panourilor.
| Diametru sculă (D) | 38,1 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 31,75 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 69,8 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
409,48 RON + TVA
(495,47 RON)
CMT Freză tip deget cu vârful rotund
Cu muchii de tăiere din carbură solidă puteți grava cu ușurință și frumos marginile sau suprafața panourilor.
| Diametru sculă (D) | 50,8 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 31,75 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 69,8 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
542,01 RON + TVA
(655,84 RON)
CMT Freză tip deget cu vârful rotund cu rulment, D=12,7-19; S=6-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă puteți grava cu ușurință și frumos marginile sau suprafața panourilor.
| Diametru sculă (D) | 12,7 - 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 9,5 - 31,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50,8 - 73 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 162,68 RON + TVA
(196,84 RON)
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=3,2-12,7; S=8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă puteți grava cu ușurință și frumos marginile sau suprafața panourilor.
| Diametru sculă (D) | 3,2 - 25,4 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 6,4 - 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50,8 - 73 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW carbură de tungsten / HWM carbură de tungsten |
Stoc
de la 118,59 RON + TVA
(143,49 RON)
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=3,2-9,5; S=6
Cu muchii de tăiere din carbură solidă puteți grava cu ușurință și frumos marginile sau suprafața panourilor.
| Diametru sculă (D) | 3,2 - 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 6,4 - 12,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50,8 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 118,59 RON + TVA
(143,49 RON)
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=3,2-9,5; S=6,35
Cu muchii de tăiere din carbură solidă puteți grava cu ușurință și frumos marginile sau suprafața panourilor.
| Diametru sculă (D) | 3,18 - 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 6,4 - 11,3 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50,8 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 118,59 RON + TVA
(143,49 RON)
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=6,4-50,8; S=12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă puteți grava cu ușurință și frumos marginile sau suprafața panourilor.
| Diametru sculă (D) | 6,35 - 50,8 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 15,9 - 31,75 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 - 73 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 182,52 RON + TVA
(220,85 RON)
CMT Freză tip sferă, D=12,7-25,4; S=8-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți crea ușor și frumos caneluri sferice.
| Diametru sculă (D) | 12,7 - 25,4 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 11 - 23,5 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 57,15 - 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 2 buc pe stoc
de la 139,21 RON + TVA
(168,44 RON)