Freze speciale
CMT Freză pentru locaș garnitură
Tijă de frezare din carbură solidă pentru montarea ulterioară a cauciucului de etanșare
| Diametru sculă (D) | 3,5 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 76 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
212,75 RON + TVA
(257,43 RON)
CMT Freză pentru locaș garnitură de caucuic
Cuțit din carbură solidă pentru montarea ulterioară a garniturii de etanșare.
| Diametru sculă (D) | 2 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 76 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
203,14 RON + TVA
(245,79 RON)
CMT Freză pentru locaș garnitură de caucuic
Cuțit din carbură solidă pentru montarea ulterioară a garniturii de etanșare.
| Diametru sculă (D) | 3,5 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
164,43 RON + TVA
(198,96 RON)
CMT Freză reglabilă pentru nut cu 4 cuțite și rulment de copiere, I=3,2-18; S=12
CMT Freză reglabilă pentru nut cu 4 cuțite și rulment de copiere,
| Diametru sculă (D) | 47,6 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 18 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 81 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
455,99 RON + TVA
(551,75 RON)
CMT Freză reglabilă pentru nut cu 4 cuțite și rulment de copiere, I=3,2-18; S=12,7
CMT Freză reglabilă pentru nut cu 4 cuțite și rulment de copiere,
| Diametru sculă (D) | 47,6 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 18 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 81 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
455,99 RON + TVA
(551,75 RON)
CMT Set de freză pentru îmbinare la 22,5° lambă și uluc, S=8-12,7
CMT Set de freză pentru îmbinare la 22,5° lambă și uluc.
| Diametru sculă (D) | 37,3 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 22,2 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 60,3 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
639,64 RON + TVA
(773,96 RON)
Virutex Cap de frezare D 20
Virutex Cap de frezare D 20
Ultimele 1 buc pe stoc
123,96 RON + TVA
(150,00 RON)
Virutex Cap de frezare pentru locaș garnitură de etanșare, D 55x3,5HM
Stoc Producător
129,07 RON + TVA
(156,17 RON)
Virutex Cap de frezare pentru locaș garnitură, D 38x3,5HM
Ultimele 1 buc pe stoc
230,97 RON + TVA
(279,48 RON)
Virutex Cap de frezat pentru locaș garnitură de etanșare, D 38x3,5HM
Stoc Producător
362,41 RON + TVA
(438,52 RON)
Virutex Freză de rotunjire din carbură cu rulment pentru CORIAN
Virutex Freză de rotunjire din carbură cu rulment pentru CORIAN
Ultimele 1 buc pe stoc
473,16 RON + TVA
(572,52 RON)