Freze speciale
CMT Freză pentru inscripționare artizanală și frezare decorativă, cu rulment, S=6-12,7
CMT Freză pentru inscripționare artizanală și frezare decorativă,
| Diametru sculă (D) | 19 - 31,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 16 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 54 - 60,4 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 216,65 RON + TVA
(262,15 RON)
CMT Freză pentru inscripționare artizanală și frezare decorativă, S=6-12,7
Freză pentru inscripționare artizanală și frezare decorativă
| Diametru sculă (D) | 11,1 - 31,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 - 16 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 45,5 - 60,4 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 171,86 RON + TVA
(207,96 RON)
CMT Freză pentru inscripționare și frezare în V cu plăcuțe amovibile, S=6,35-8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 23 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 10 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 60 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 - 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
175,42 RON + TVA
(212,25 RON)
CMT Freză pentru inscripționare și frezare în V, D=6-12,7; A=35°-60°; S=6-12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V .
| Diametru sculă (D) | 6 - 12,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 9 - 11 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50 - 57,2 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1/2/3buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW carbură de tungsten / HWM carbură de tungsten |
Stoc
de la 121,10 RON + TVA
(146,53 RON)
CMT Freză pentru locaș balama dreaptă, D=12,7-20; S=6
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice lemn
| Diametru sculă (D) | 12,7 - 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 16 - 49 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 48 - 54 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 97,28 RON + TVA
(117,71 RON)
CMT Freză pentru locaș balama dreaptă, D=12,7-20; S=6,35
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice lemn
| Diametru sculă (D) | 12,7 - 31,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 6,35 - 19 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 41 - 57 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 89,83 RON + TVA
(108,69 RON)
CMT Freză pentru locaș balama dreaptă, D=12,7-20; S=8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice lemn
| Diametru sculă (D) | 12,7 - 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 16 - 19 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 48 - 54 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 97,28 RON + TVA
(117,71 RON)
CMT Freză pentru locaș balama dreaptă, D=12,7-31,7; S=12
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice lemn
| Diametru sculă (D) | 12,7 - 31,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 - 19 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 54 - 60 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 117,20 RON + TVA
(141,82 RON)
CMT Freză pentru locaș balama dreaptă, D=12,7-31,7; S=12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice lemn
| Diametru sculă (D) | 12,7 - 31,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 5,7 - 19 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 54 - 63 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 101,26 RON + TVA
(122,53 RON)
CMT Freză pentru locaș balama plată, 19-38,1; S=6,35; 12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice lemn.
| Diametru sculă (D) | 19 - 38,1 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 9,5 - 15,8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 57 - 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 138,17 RON + TVA
(167,18 RON)
CMT Freză pentru locaș balamale plate, D=12-25; S=6
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice tip de material lemnos.
| Diametru sculă (D) | 12 - 25 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 11 - 12 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 38 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 89,83 RON + TVA
(108,69 RON)
CMT Freză pentru locaș balamale plate, D=12-25; S=8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice tip de material lemnos.
| Diametru sculă (D) | 12 - 25 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 11 - 12 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 38 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 89,83 RON + TVA
(108,69 RON)