Freze speciale
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=3-12
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii sus și jos
| Diametru sculă (D) | 3 - 12 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12 - 32 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50 - 90 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1buc |
| Diametru coadă (S) | 3 - 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc
de la 92,00 RON + TVA
(111,31 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=3-20; Z=2
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii sus și jos
| Diametru sculă (D) | 3 - 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12 - 72 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50 - 120 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 3 - 20 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc
de la 96,59 RON + TVA
(116,87 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii sus și jos, D=4-18
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii sus și jos
| Diametru sculă (D) | 4 - 18 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 15 - 55 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50 - 110 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1+1/2+2/3+3buc |
| Diametru coadă (S) | 4 - 18 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 106,20 RON + TVA
(128,50 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 14 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 95 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 150 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 14 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.278,59 RON + TVA
(1.547,09 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 14 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 125 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 170 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 14 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.694,13 RON + TVA
(2.049,89 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 95 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 150 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 16 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.710,15 RON + TVA
(2.069,28 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 120 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 170 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 16 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.981,81 RON + TVA
(2.397,99 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 18 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 95 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 150 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 18 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
2.013,77 RON + TVA
(2.436,66 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii pentru grinzi stratificate
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 50 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 215 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 295 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 30 mm |
| Material muchie tăietoare | HSS oțel rapid |
Stoc Producător
8.311,50 RON + TVA
(10.056,91 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii pentru grinzi stratificate
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 30 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 170 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 235 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 30 mm |
| Material muchie tăietoare | HSS oțel rapid |
Stoc Producător
5.131,41 RON + TVA
(6.209,00 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii, D=8-20 DR, STG
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 8 - 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 32 - 102 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 80 - 165 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 20 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 284,13 RON + TVA
(343,80 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii,vârf de 60°
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 14 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 58 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 110 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 14 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
967,08 RON + TVA
(1.170,17 RON)