Freze speciale
CMT Freză elicoidală cu vârful rotunjit, D=3,18-19; S=6-19,05
Cu muchii de tăiere din carbură solidă puteți grava cu ușurință și frumos marginile sau suprafața panourilor.
| Diametru sculă (D) | 3,18 - 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 - 57,15 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50,8 - 109,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 19,05 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc
de la 137,47 RON + TVA
(166,34 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură cu rulment ,
Freză elicoidală din carbură solidă cu rulment.
| Diametru sculă (D) | 6,35 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25,4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 76 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
213,10 RON + TVA
(257,85 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură cu rulment , D=12,7; S=12/12,7
Freză elicoidală din carbură solidă cu rulment.
| Diametru sculă (D) | 12,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 31,7 - 50,8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 89 - 114 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 695,43 RON + TVA
(841,46 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură cu rulment , D=12,7x47; S=12/12,7
Freză elicoidală din carbură solidă cu rulment.
| Diametru sculă (D) | 12,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 42 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 114 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 973,49 RON + TVA
(1.177,93 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură cu rulment , D=6,35-12,7; S=6-12,7
Freză elicoidală din carbură solidă cu rulment.
| Diametru sculă (D) | 6,35 - 12,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25,4 - 50,8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 76 - 114 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 213,10 RON + TVA
(257,85 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în jos D=6x27 S=6
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii sus și jos
| Diametru sculă (D) | 6 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 27 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 60 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
157,31 RON + TVA
(190,35 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în jos, D=10-20, Z=3 DR
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în jos
| Diametru sculă (D) | 10 - 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 30 - 102 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 80 - 165 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 10 - 20 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 407,74 RON + TVA
(493,37 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în jos, D=3-16, Z=2
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii sus și jos
| Diametru sculă (D) | 3 - 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12 - 55 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50 - 110 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 3 - 16 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc
de la 96,59 RON + TVA
(116,87 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în jos, set 10buc
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii sus și jos
| Diametru sculă (D) | 8 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 32 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 80 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.554,87 RON + TVA
(1.881,40 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus , D=8-20, Z=3
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 8 - 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 32 - 70 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 80 - 120 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 20 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Ultimele 2 buc pe stoc
de la 273,48 RON + TVA
(330,90 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, cu vârf la 60°
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii sus și jos
| Diametru sculă (D) | 14 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 50 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 110 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 14 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
947,94 RON + TVA
(1.147,00 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, cu vârf la 60°
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii sus și jos
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 55 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 110 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 16 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.162,77 RON + TVA
(1.406,95 RON)