Scule speciale pentru CNC
CMT Freză pentru locaș balama dreaptă, D=12,7-20; S=8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice lemn
| Diametru sculă (D) | 12,7 - 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 16 - 19 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 48 - 54 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 97,28 RON + TVA
(117,71 RON)
CMT Freză pentru locaș balama dreaptă, D=12,7-31,7; S=12
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice lemn
| Diametru sculă (D) | 12,7 - 31,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 - 19 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 54 - 60 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
de la 117,20 RON + TVA
(141,82 RON)
CMT Freză pentru locaș balama dreaptă, D=12,7-31,7; S=12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice lemn
| Diametru sculă (D) | 12,7 - 31,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 5,7 - 19 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 54 - 63 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 101,26 RON + TVA
(122,53 RON)
CMT Freză pentru locaș balama plată, 19-38,1; S=6,35; 12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice lemn.
| Diametru sculă (D) | 19 - 38,1 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 9,5 - 15,8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 57 - 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 - 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 138,17 RON + TVA
(167,18 RON)
CMT Freză pentru locaș balamale plate, D=12-25; S=6
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice tip de material lemnos.
| Diametru sculă (D) | 12 - 25 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 11 - 12 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 38 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 89,83 RON + TVA
(108,69 RON)
CMT Freză pentru locaș balamale plate, D=12-25; S=8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, poate fi folosit cu ușurință pentru a freza orice tip de material lemnos.
| Diametru sculă (D) | 12 - 25 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 11 - 12 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 38 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 89,83 RON + TVA
(108,69 RON)
CMT Freză pentru locaș garnitură
Tijă de frezare din carbură solidă pentru montarea ulterioară a cauciucului de etanșare
| Diametru sculă (D) | 3,5 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 76 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
212,75 RON + TVA
(257,43 RON)
CMT Freză pentru locaș garnitură de caucuic
Cuțit din carbură solidă pentru montarea ulterioară a garniturii de etanșare.
| Diametru sculă (D) | 3,5 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
164,43 RON + TVA
(198,96 RON)
CMT Freză reglabilă pentru nut cu 4 cuțite și rulment de copiere, I=3,2-18; S=12
CMT Freză reglabilă pentru nut cu 4 cuțite și rulment de copiere,
| Diametru sculă (D) | 47,6 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 18 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 81 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
455,99 RON + TVA
(551,75 RON)
CMT Freză reglabilă pentru nut cu 4 cuțite și rulment de copiere, I=3,2-18; S=12,7
CMT Freză reglabilă pentru nut cu 4 cuțite și rulment de copiere,
| Diametru sculă (D) | 47,6 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 18 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 81 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
455,99 RON + TVA
(551,75 RON)