Scule speciale pentru CNC
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 14 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 125 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 170 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 14 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.694,13 RON + TVA
(2.049,89 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 95 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 150 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 16 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.710,15 RON + TVA
(2.069,28 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 120 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 170 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 16 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.981,81 RON + TVA
(2.397,99 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 18 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 95 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 150 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 18 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
2.013,77 RON + TVA
(2.436,66 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii pentru grinzi stratificate
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 50 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 215 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 295 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 30 mm |
| Material muchie tăietoare | HSS oțel rapid |
Stoc Producător
8.311,50 RON + TVA
(10.056,91 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii pentru grinzi stratificate
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 30 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 170 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 235 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 30 mm |
| Material muchie tăietoare | HSS oțel rapid |
Stoc Producător
5.131,41 RON + TVA
(6.209,00 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii, D=8-20 DR, STG
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 8 - 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 32 - 102 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 80 - 165 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 20 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
de la 284,13 RON + TVA
(343,80 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii,vârf de 60°
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 14 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 58 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 110 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 14 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
967,08 RON + TVA
(1.170,17 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu limitator de așchii,vârf de 60°
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 55 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 110 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 16 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.208,25 RON + TVA
(1.461,98 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă fără limitator de așchii
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 95 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 150 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 16 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
1.694,13 RON + TVA
(2.049,89 RON)
CMT Freză elicoidală din carbură solidă pentru Robland BM3000 Z3/R POS. HWM S=10x22 D=8x32x57,5 RH
Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus
| Diametru sculă (D) | 8 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 32 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 57,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 10 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
15,45 RON + TVA
(18,69 RON)
CMT Freză elicoidală pentru aluminiu și pvc, D=4-16; S=6-16
Freză elicoidală din carbură pentru aluminiu și pvc.
| Diametru sculă (D) | 4 - 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 10 - 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 60 - 82 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 16 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Ultimele 2 buc pe stoc
de la 146,66 RON + TVA
(177,45 RON)