Filtru produse
05. P+ MS3156 Mașină de șlefuit, 230 V
Slefuitor cu role P+ MS3156, 230V, cu o latime de slefuire de 560 mm.
| Lățimea maximă de șlefuire | 560 mm |
| Grosimea maximă a materialului | 75 mm |
| Număr tamburi de șlefuire | 1 buc |
05. P+ PM 250/30 Mașină combinată cu două funcții
| Diametru maxim pânză la modelele cu subansamblu incizor | 250 mm |
| Lungime de tăiere | 1400 mm |
| Diametru ax freză | 30 mm |
05. P+ PM 250/30 Mașină combinată cu două funcții
| Diametru maxim pânză la modelele cu subansamblu incizor | 250 mm |
| Lungime de tăiere | 1400 mm |
| Diametru ax freză | 30 mm |
05. P+ PT310A Mașină combinată cu arbore de rindeluire elicoidal.
P+ PT310A este o rindea combinată cu un design solid, dar sofisticat, cu o lățime a rindelei de 310 mm și o masă de îndreptat care se poate ridica.
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 310 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 225 mm |
| Motor | 2,2 kW |
05. Robland CZ300EL Circular de formatizat panouri 4,4 kW
Cu reglarea pânzei motorizat.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 90 mm |
| Lungime masă mobilă | 1595 mm |
| Lungime de tăiere | 1600 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 315 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 700 mm |
| Motor | 4.4 kW |
05. Robland D630 EL Mașină de rindeluit la grosime 9,2 kW
Mașină de rindeluit cu lățime de 630 mm cu o mulțime de echipamente standard.
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 630 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 300 mm |
| Adâncimea maximă de aschiere | 8 mm |
| Motor | 9,2 kW |
05. Robland HX310PRO Mașină combinată cu 5 funcții
| Diametru maxim pânză la modelele fără subansamblu incizor | 250 mm |
| Lungime de tăiere | 1600 mm |
| Diametru ax freză | 30 mm |
| Grosime maximă piesă de lucru | 230 mm |
| Subansamblu găurire-scobire | opțional |
05. Robland T120TP Mașină de frezat 7 kW cu masă de cepuire
Robland T120 TP cu masă de cepuire și masă extinsă pentru freză. Dispune de un cadru extrem de puternic, o masă groasă din fontă gri, cu ax interschimbabil (opțiune)
| Motor | 7 kW |
| Diametru maxim freză de profilare | 260 mm |
05. Tarif OPTIM pentru repararea sculelor de mana 6-15 zile lucrătoare, în caz de defecțiune în perioada de garanție
Tarif optim (6 – 15 zile lucrătoare) pentru costul reparațiilor de urgență în cazul unei defecțiuni în perioada de garanție. Mai multe detalii în descriere!
05. Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.40
Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă
GR.40| Granulație | P 40 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Configurație | bandă de șlefuit |
05. VIRUTEX PEB250 mașină manuală de aplicat folie cant
Virutex PEB250 este o mașină manuală de aplicat folie cant cu rezervor de clei Este rcomandată atelierelor mici Mașina are în dotare un element de fixare cu care poate fi fixată pe masă
| Grosimea cantului | 0,4 - 3 mm |
| Lațimea cantului | 10 - 62 mm |
| Viteză de avans | 2 / 4 / 5 / 6 m/min |
05. Virutex RV70U Mașină de tăiat ramă ferestre
Mașină de croit ramă ferestre
| Configurare | Mașină de frezat cadru fereastră |
| Putere motor | 1700 W |
| Adâncimea maximă de tăiere cu pânza de ferăstrău | 68 mm |