Filtru produse
03. P+ MH6113A Mașină de aplicat adeziv
Mașină de aplicare a adezivului robustă, ușor de utilizat, de înaltă calitate, cu lipire sus-jos.
| Motor | 1,5 kW |
| Lățimea maximă de aplicare a adezivului | 1300 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 80 mm |
| Numărul rolelor de aplicat adeziv | 3 buc |
| Dispunerea rolelor de aplicat adeziv | o singură parte |
03. P+ MJ12-2600II Circular de formatizat 3 kW
P+ MJ12-2600II Circular de formatizat cu lungime de 2600 mm.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 100 mm |
| Lungime masă mobilă | 2600 mm |
| Lungime de tăiere | 2600 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 315 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 1220 mm |
| Motor | 3 kW |
03. P+ MJ2445L fierăstrău de retezare cu design „stânga”.
P+ MJ2445L este un fierăstrău potrivit pentru tăierea și felierea unor cantități mari de materii prime din lemn.
| Lățime maximă de tăiere | 370 mm |
| Înălțime maximă de tăiere | 180 mm |
| Motor | 5,5 kW |
| Dimensiune pânză circulară | 455 x 30 x 3,4 mm |
03. P+ MS3016A Mașină de găurit-scobit
Mașină de găurit longitudinal P+ MS3016A, design robust, echipament puternic pentru ateliere de tâmplărie. Unitatea de găurit este fixă, iar masa (materialul) se mișcă în timpul prelucrării.
| Lățimea maximă a găurii | 309 mm |
| Adâncimea maximă de scobit | 150 mm |
| Reglarea pe verticală a unității de scobire | 140 mm |
03. P+ PT410A Mașină combinată cu arbore de rindeluire elicoidală
P+ PT410A este o rindea combinată cu un design solid, dar sofisticat, cu o lățime a cuțitului de 410 mm și o masă de îndreptat care se poate ridica..
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 410 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 225 mm |
| Motor | 4 kW |
03. P+ SL-2524 Mașină de șlefuit cu doi tamburi, 3,75 kW
P+ SL2524 este o mașină de șlefuit cu doi cilindri cu avans reglabil, o lățime de șlefuire de 635 mm și un sistem de exhaustare de înaltă eficiență.
| Lățimea maximă de șlefuire | 635 mm |
| Grosimea maximă a materialului | 100 mm |
| Dimensiunea mesei de șlefuit | 635 x 870 mm |
| Număr tamburi de șlefuire | 2 buc |
03. Robland BM3000 Mașină de găurit CNC
Robland a dezvoltat mașina de găurit automată seria CNC BM3000 pentru companiile din industria mobilei care pun mare accent pe capacitatea unei mașini de a executa toate operațiile necesare îmbinării corpurilior de mobilier.
| Configurare port sculă | 3 burghie, 1 burghiu-freza + 1 ferăstrău pentru canelare integrat |
| Lungime maximă piesă de prelucrat | 3000 mm |
03. Robland HXTZ Mașină combinată cu două funcții (freză + circular).
| Diametru maxim pânză la modelele fără subansamblu incizor | 250 mm |
| Lungime de tăiere | 1200 mm |
| Diametru ax freză | 30 mm |
03. Robland NX410PRO II Mașină combinată cu 5 funcții
| Diametru maxim pânză la modelele cu subansamblu incizor | 250 mm |
| Diametru maxim pânză la modelele fără subansamblu incizor | 315 mm |
| Lungime de tăiere | 1600 mm |
| Configurare subansamblu incizor | Cu motor ,opțional |
| Diametru ax freză | 30 mm |
| Lățime maximă piesă de lucru | 410 mm |
| Grosime maximă piesă de lucru | 230 mm |
| Subansamblu găurire-scobire | opțional |
03. Robland SD410 Mașină combinată de rindeluit și îndreptat
Sufletul mașinii combinate Robland SD410 este cadrul robust, masa de prelucrare turnată și motorul puternic. SD410 are o masă robustă și lungă turnată din fontă pentru a satisface toate nevoile.
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 410 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 250 mm |
| Motor | 4,4 kW |
03. Robland Z3200/Z500EL Circular de formatizat panouri 7 kW
Ridicarea , înclinarea pânzei circulare este motorizat.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 175 mm |
| Lungime masă mobilă | 3200 mm |
| Lungime de tăiere | 3500 mm |
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 500 x 30 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 350 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 1350 mm |
| Motor | 7 kW |
03. Sanderson SEM-1300, mașină de șlefuit cu contact cu o bandă
Șlefuitor cu contact Sanderson SEM1-1300. 1 bandă, disponibil cu motor de 11,25 kW sau 15 kW.
| Motor | 11,25 kW |
| Lățimea maximă de lucru | 1300 mm |
| Număr tamburi de șlefuire | 1 buc |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 150 mm |